Komunikaty 2012

KOMUNIKAT NR 1/II/12 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY z dnia 3 września 2012 r. zawierający kalendarium, zasady zgłaszania i przeprowadzania wyborów dziekanów następujących wydziałów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy na kadencję 2012-2015r.:

KOMUNIKAT NR 2/II/12 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY z dnia 17 września 2012 r.

KOMUNIKAT NR 3/II/12 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY z dnia 21 września 2012 r.zawierający kalendarium wyborów przedstawicieli nauczycieli akademickich reprezentujących Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej do Senatu Uczelni i Rady w/w Wydziału Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

KOMUNIKAT NR 4/II/12 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY z dnia 2 października 2012 r.

zawierający kalendarium i zasady przeprowadzania wyborów przedstawicieli nauczycieli akademickich do Senatu Uczelni na kadencję 2012-2016r.i Rad poszczególnych Wydziałów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy na kadencję 2012-2015r.

zobacz więcej

KOMUNIKAT NR 5/II/12 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY z dnia 2 października 2012 r.

Na podstawie przepisów § 34 ust. 1 Statutu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy Uczelniana Komisja Wyborcza ustala następujący kalendarz czynności dotyczących wyboru członków senatu PWSZ im. Witelona w Legnicy na kadencję 2012-2016r. spośród pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

zobacz więcej

KOMUNIKAT NR 6/II/12 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY z dnia 10 października 2012 r.

zawierający kalendarium i zasady przeprowadzania wyborów przedstawicieli nauczycieli akademickich do Senatu Uczelni na kadencję 2012-2016r. i Rady Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy na kadencję 2012-2015r.

zobacz wiecej

Komunikat zawierający kalendarium wyborów przedstawicieli nauczycieli akademickich reprezentujących Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej do Senatu Uczelni i Rady w/w Wydziału Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

REGULAMIN WYBORÓW PRZEDSTAWICIELI DO ORGANÓW KOLEGIALNYCH I ORGANU WYBORCZEGO PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ IM. WITELONA W LEGNICY